Hiyonist (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda 

Miyav
onursal
Credits
249
Hiyonizm, bilim, teknoloji, sanat, tarih, gibi her türlü konuda düşünce geliştiren ve paylaşan kişilerin düşünce türüdür. Bu kişiler "Hiyonist" olarak adlandırılır. Yakında hiyonistlere ait bir forum açılacaktır düşüncelerinizi bekliyorum.

B

Batum

Forum daha açılmadan namımız yürür olmuş. Forumda sabah akşam açık tarayıp, xss deneyeni mi sorarsın, admin.php yazanı mı sorarsın, sql deneyen daha sonra Google da Cloudflare bypass yazıp bypass yapmaya çalışan gerizekalıları mı sorarsın hepsini deneyen, bir şey bulamayınca ddos atan aptallar lan daha forumu açmadım bir sakin olun. Açtıktan sonra da üyeliğimde bulunan şifreyi kullanıcı adımla beraber denersiniz artık... Her şey lisanslı bu arada... Madem o kadar açık tarıyorsunuz indexi basın bileğimizi bükenin elini öpelim. Kolay gelsin.

Forum daha açılmadan namımız yürür olmuş. Forumda sabah akşam açık tarayıp, xss deneyeni mi sorarsın, admin.php yazanı mı sorarsın, sql deneyen daha sonra Google da Cloudflare bypass yazıp bypass yapmaya çalışan gerizekalıları mı sorarsın hepsini deneyen, bir şey bulamayınca ddos atan aptallar lan daha forumu açmadım bir sakin olun. Açtıktan sonra da üyeliğimde bulunan şifreyi kullanıcı adımla beraber denersiniz artık... Her şey lisanslı bu arada... Madem o kadar açık tarıyorsunuz indexi basın bileğimizi bükenin elini öpelim. Kolay gelsin.
Hayırdır senın ile ugrasan ları bu forumda mı arıyorsun? Bune itam böyle yakıştıramadım sana

B

Batum

Hayırdır senın ile ugrasan ları bu forumda mı arıyorsun? Bune itam böyle yakıştıramadım sana
Burada aradığım kimse yok, sen neden burayı kast ederek alındın onu da anlayamadım, gerçi şu son zamanlarda hakkında anlayamadığım bazı durumlarda var ama burası yeri değil. Her neyse. Burada sadece imt üyeleri yok. Her yerden, herkesten var. Bunu görenlerde araştırmış, haberdar olmuş, yazdıklarımı uygulama çabası içerisine dahil olmuşlar... Bu konuyu gören son yazdığım mesajı da görür. Neyse dayıcım, sen bize yakıştıramadığın itamları kendine sakla, bizde sana yakıştıramadığımız itamları kendimize saklayalım. :) bizde SANIYORUZ dayıcığımız bizi sever, sayar. Her neyse burada çocuklar gibi tartışmanın içerisine dahil olmayalım. Varsa daha yakıştıramadığın ithamlar, arkamdan konuştuğun adamlara tg adresimi sorarsın, gelirsin yüzüme karşı yakıştıramadığın ithamları söylersin. Ne de olsa spydan index yediğimde gözüne gözükmeyeceğiz ya! İki gün sonra çakacaklarmış ya indexi, kişi kendinden bilir işi derler... Nasıl çaktılarsa çaksınlar bakalım :)

Ulan batu sen akıllanmazsın ne dıyım sana git ne yapıyorsan yap habersiz söylemeden bır anda kaybolup kafana göre iş yapmalar falan kısı önce kendısı aynaya baksın dedıgım de netim yersenız gozume gozukmeyın 2 nız yada kımler vesıle olduysa bu arada senı de severım benım için değerlisin bunuda unutma yolun acık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar