Şikayet Humorhat hakkında şikayet (kimbusik ya) (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni imt TG grubundan sebepsizce banladı,herkesi kafama göre banlaya bilirim dedi,grupda admin ne içindir @Dark ?Grupta olan işleri yoluna koymak için,peki bu adam neden adminliğini kullanıp sikimsonik haraketler yapıyor?yoruma da ekledim kafama göre sebepsiz banlarım diyor, bakın hakkında olan onlarca şikayet konusunu ve ya spyda olan olayları buraya katmıyorum, sırf formun tabiiliğinde olan bir TG grubunda böyle kendibaşına davranış oluyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-15-12-24-27-824_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-08-15-12-24-27-824_ir.ilmili.telegraph.jpg
    763.2 KB · Görüntüleme: 37

Tron 

Pentester & Reverse Engineer
Legendary
Credits
142,415
Beni imt TG grubundan sebepsizce banladı,herkesi kafama göre banlaya bilirim dedi,grupda admin ne içindir @Dark ?Grupta olan işleri yoluna koymak için,peki bu adam neden adminliğini kullanıp sikimsonik haraketler yapıyor?yoruma da ekledim kafama göre sebepsiz banlarım diyor, bakın hakkında olan onlarca şikayet konusunu ve ya spyda olan olayları buraya katmıyorum, sırf formun tabiiliğinde olan bir TG grubunda böyle kendibaşına davranış oluyor
bu mallar işi gücü kendilerince "komik şakalar" yapmak

Elessya 

Elessya
onursal
Credits
13,042
Bu çocuk elinde ki yetkiyi hep kötü kullanıyor banada sebepsizce mute ve ban atıyordu tgde yetkili olsam Alirdim yetkisinide degilim @SpyDark olaya bi el atman lazım

Son düzenleme:
Şimdi mevzu o kısımdsn ibaret değil sanırım devamına da bakmak lazım üç beş yazıdan oluşan ss ile yaptırım uygulamak olmaz kaynaği inceleyelim konuya cvb yazarım. 🎗️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar