Önemli İmhatimi.org Yükselişi Devam Ediyor (1 Viewer)

Öncelikle Herkese Selamlarimi iletiyorum. İmhatimi hudutları gün geçtikçe gelişmeye büyümeye hatta kabına sığmamaya devam etmektedir. Çömez rütbesinden Administration Rütbelerine kadar burada olan herkes okadar çok gayret gösteriyor ki bunun sonucu olarak imhatimi (pik) dönemine geçmiş bulunuyor. Dün Düzenli Ordu topraklarına 72 yeni üye kaydoldu güncel rekoru dur ve Google de tekrar Liderliği ele alarak Hack Forum da en tepede olmayı başardık.Günlük online tablosu 60 bandını aştı umarım kısa süreçte 100 lü rakamlara ulaşacağız. Sizlere tüm Staff adına teşekkür ediyorum. Her zaman hak edene hak ettiğini veren taraf olduk bazı arkadaşları yönetimden almam sonucu isyan edip emek börek böbrek dalak gibi terimler ile bana sitem etmelerine anlam vermek imkansiz. Benı burda olan herkez tanır kım ne hak ediyorsa günü beklemeden verir ve yanımızda tutarım. Rütbe verirken kral abı reis dayı alırken sitem sövme moduna giren çürük elmaları siktir edip aramızdan uzaklaştırmak hepimiz için daha iyi olacaktir. Velhasil kelam adalet terazim şeffaftır bunu herkez bilir.Hep beraber daha büyük bir aile olma dileğiyle. Sevgiler..

Öncelikle Herkeze Selamlarimi iletiyorum. İmhatimi hudutları gün geçtikçe gelişmeye büyümeye hatta kabına sığmamaya devam etmektedir. Çömez rütbesinden Administration Rütbelerine kadar burada olan herkes okadar çok gayret gösteriyor ki bunun sonucu olarak imhatimi (pik) dönemine geçmiş bulunuyor. Dün Düzenli Ordu topraklarına 72 yeni üye kaydoldu güncel rekoru dur ve Google de tekrar Liderliği ele alarak Hack Forum da en tepede olmayı başardık.Günlük online tablosu 60 bandını aştı umarım kısa süreçte 100 lü rakamlara ulaşacağız. Sizlere tüm Staff adına teşekkür ediyorum. Her zaman hak edene hak ettiğini veren taraf olduk bazı arkadaşları yönetimden almam sonucu isyan edip emek börek böbrek dalak gibi terimler ile bana sitem etmelerine anlam vermek imkansiz. Benı burda olan herkez tanır kım ne hak ediyorsa günü beklemeden verir ve yanımızda tutarım. Rütbe verirken kral abı reis dayı alırken sitem sövme moduna giren çürük elmaları siktir edip aramızdan uzaklaştırmak emın olun hepimiz için daha iyi kımın ve kımlerin ne olduklarını görmüş oluyoruz. Velhasil kelam adalet terazim şeffaftır bunu herkez bilir Hep beraber daha büyük bir aile olma dileğiyle Sevgiler..
Zamanla daha yükseklere inşallah. Ee birazcık da forumumuz Hak ettiğini alsın

Credits
70
Öncelikle Herkeze Selamlarimi iletiyorum. İmhatimi hudutları gün geçtikçe gelişmeye büyümeye hatta kabına sığmamaya devam etmektedir. Çömez rütbesinden Administration Rütbelerine kadar burada olan herkes okadar çok gayret gösteriyor ki bunun sonucu olarak imhatimi (pik) dönemine geçmiş bulunuyor. Dün Düzenli Ordu topraklarına 72 yeni üye kaydoldu güncel rekoru dur ve Google de tekrar Liderliği ele alarak Hack Forum da en tepede olmayı başardık.Günlük online tablosu 60 bandını aştı umarım kısa süreçte 100 lü rakamlara ulaşacağız. Sizlere tüm Staff adına teşekkür ediyorum. Her zaman hak edene hak ettiğini veren taraf olduk bazı arkadaşları yönetimden almam sonucu isyan edip emek börek böbrek dalak gibi terimler ile bana sitem etmelerine anlam vermek imkansiz. Benı burda olan herkez tanır kım ne hak ediyorsa günü beklemeden verir ve yanımızda tutarım. Rütbe verirken kral abı reis dayı alırken sitem sövme moduna giren çürük elmaları siktir edip aramızdan uzaklaştırmak emın olun hepimiz için daha iyi kımın ve kımlerin ne olduklarını görmüş oluyoruz. Velhasil kelam adalet terazim şeffaftır bunu herkez bilir Hep beraber daha büyük bir aile olma dileğiyle Sevgiler..

beraber başarılarımızın devamını diliyorum dayı

baDsectQr 

bunak kurt 🦅
Credits
3,655
Şu ben çok şey yaptım götümü yırttım ben olmasaydım imt bitmişti gibi çocukça lafları çocukların yönettiği forumlarda yapabilirsiniz. Bütün forumu inceledim konuları, açanları, yorumları like ile değerlendirdim hatta @JFoundlow onu özel incelediğimi düşünerek yorulursun diye mesaj attı ?
Kaliteli paylaşımlarla foruma büyük katkı sağlayanlar var. Bunları kendi çıkarları için yapanlardan vızıltı çıkacaktır. Bende forum için yapanların her zaman yanındayım.
Başarı bireysel değildir unutmayın, emeği geçenlere ve bunu her fırsatta yüzümüze vurmayanlara teşekkürlerimi sunarım.

Öncelikle Herkese Selamlarimi iletiyorum. İmhatimi hudutları gün geçtikçe gelişmeye büyümeye hatta kabına sığmamaya devam etmektedir. Çömez rütbesinden Administration Rütbelerine kadar burada olan herkes okadar çok gayret gösteriyor ki bunun sonucu olarak imhatimi (pik) dönemine geçmiş bulunuyor. Dün Düzenli Ordu topraklarına 72 yeni üye kaydoldu güncel rekoru dur ve Google de tekrar Liderliği ele alarak Hack Forum da en tepede olmayı başardık.Günlük online tablosu 60 bandını aştı umarım kısa süreçte 100 lü rakamlara ulaşacağız. Sizlere tüm Staff adına teşekkür ediyorum. Her zaman hak edene hak ettiğini veren taraf olduk bazı arkadaşları yönetimden almam sonucu isyan edip emek börek böbrek dalak gibi terimler ile bana sitem etmelerine anlam vermek imkansiz. Benı burda olan herkez tanır kım ne hak ediyorsa günü beklemeden verir ve yanımızda tutarım. Rütbe verirken kral abı reis dayı alırken sitem sövme moduna giren çürük elmaları siktir edip aramızdan uzaklaştırmak emın olun hepimiz için daha iyi kımın ve kımlerin ne olduklarını görmüş oluyoruz. Velhasil kelam adalet terazim şeffaftır bunu herkez bilir.Hep beraber daha büyük bir aile olma dileğiyle. Sevgiler..
bayrak.gif

Credits
0
Öncelikle Herkese Selamlarimi iletiyorum. İmhatimi hudutları gün geçtikçe gelişmeye büyümeye hatta kabına sığmamaya devam etmektedir. Çömez rütbesinden Administration Rütbelerine kadar burada olan herkes okadar çok gayret gösteriyor ki bunun sonucu olarak imhatimi (pik) dönemine geçmiş bulunuyor. Dün Düzenli Ordu topraklarına 72 yeni üye kaydoldu güncel rekoru dur ve Google de tekrar Liderliği ele alarak Hack Forum da en tepede olmayı başardık.Günlük online tablosu 60 bandını aştı umarım kısa süreçte 100 lü rakamlara ulaşacağız. Sizlere tüm Staff adına teşekkür ediyorum. Her zaman hak edene hak ettiğini veren taraf olduk bazı arkadaşları yönetimden almam sonucu isyan edip emek börek böbrek dalak gibi terimler ile bana sitem etmelerine anlam vermek imkansiz. Benı burda olan herkez tanır kım ne hak ediyorsa günü beklemeden verir ve yanımızda tutarım. Rütbe verirken kral abı reis dayı alırken sitem sövme moduna giren çürük elmaları siktir edip aramızdan uzaklaştırmak emın olun hepimiz için daha iyi kımın ve kımlerin ne olduklarını görmüş oluyoruz. Velhasil kelam adalet terazim şeffaftır bunu herkez bilir.Hep beraber daha büyük bir aile olma dileğiyle. Sevgiler..
İmhatimi Olarak Başarılarımızın Devamını Dilerim .

Aconite 

Her kalpte bir mezarlık vardır
girlsss
Credits
179
hak ettigimizi aliyoruz daha da yukselicezzzzz :love::love:

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
30,614
Boş insanları nezaman attık forumdan ozaman ilk ilerleme başlamıştı zaten. Belki zamanında bana kızanlar oldu "mec emek verenleri attin" tarzinda ama biz burada 18 yıldır tecrubeliyiz, biz atimizi da , itimizide tanır günü gelince atı nallamasini, iti de baglamasini iyi biliriz. Bu başarıda hepinizin payı var!

Benim payim; vazgeçmemek ti okadar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar