Duyuru İMT Arınma Gecesi Faaliyetleri Hakkında (1 Viewer)

Beloved 

Credits
1,758
@Mortojose işte böyle bunlar başkan , kız ismete erkeK dedim kimse takmadı burda seslendim geldi hemen bingo ( çomar ) akşam burda ol @Belovedciğim sana @MareşaL ile birlikte kayacağız sonra ben mareşala ayrı da kayacağım bana senin için diklendiği için.
diyorum ki ilk önce bi Türkçe öğren sonra laf dalaşına gel seviyeme bi eriş diyeceğim de impossible duruyor

Arınma gecesi diyince sandım ben milleti kutsıcam ama olmazki ayrıca bu maddeler ne arkadaş yok ona sövme yok buna girip çıkma :D söveceksek tam sövücez kaldıramayan oynamasın :D şem ben burdan kaldıysa buralarda Mec başkana kaymak istiyorum bu benim en doğal hakkım :D (Not: tıpam Bad başkana yemiyor :D )

Yüce Ownerımız @SpyDark ın tensipleriyle, yönetimimizce haftanın 2 günü "ARINMA GÜNÜ" kararı alınmıştır, günler aksi belirtilmedikçe sabittir.
Değişiklik halinde bu duyuru üzerinden saat ve gün değişikliğini kontrol edebilirsiniz.

Belirlenen "Arınma Günleri" Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21:00-22:00 arasındadır.

Arınma toplamda 1 saat sürecektir.

Arınma Vakti başladığında süreç başlayacak ve bittiğinde sonlanacaktır.

Hiçbir yönetici size kesinlikle müdahalede bulunmayacaktır.

Arınma vakti içerisinde sadece 3 YASAK kuralı mevcuttur.
1) Herhangi bir dini değere küfür etmek ve aşağılamak.
2) TC.Devletinin bölünmez bütünlüğüne karşı küfür etmek ve aşağılamak.
3) İMT Yöneticilerine ve İMT kız üyelerine karşı küfür etmek ve aşağılamak.

3.md ek: Eğer bir yönetici ya da kız üye kendi özgür iradesi ile size küfür ederse yasak kapsamı dışında kalır.

Bu üç kural haricinde herkes istediği gibi özgürce davranış biçimi sergileyerek içindeki bastırılmış tüm duyguları ortaya çıkararak küfür hakaret etmekte özgürdür.
Kurallara riayet etmeyenler veya arınma süresi bittiğinde arınma günü davranışlarını sergileyenler chatten atılacaktır.

Yukarıda belirtilen tüm şartlara yöneticilerin ve üyelerin uyma zorunluluğu mevcuttur.

@SpyDark @Anarchosa @Revonzy @Luca Scaletta @SNCX @Antichrist
İlkini getirdiğiniz için teşekkür ederim imt yönetimi ❤️
@Mectruy @SpyDark @Anarchosa @Revonzy @Luca Scaletta @SNCX @Antichrist

Arinma Gunumuz Hayirli olsun. Gunahlarimizi bugun Anlatma gunu. Gunahlarimizdan arinalim. Kilisedeyiz suan. Sizlere kilisemizin papaz hatta dunyaca unlu pastorlerimizden olanlari tanitalim. Pastor ve papazlarimiz bunlardir. Gunahlarimizdan bizleri arindiracakta bunlardir. Hayirli olsun cin cikarma seytan cikarma gunah cikarma gunumuz. @Mectruy @SpyDark @Lexie @Tr0n @Revonzy kehkeh: çeeçeekehkeh:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar