İnstagram Cooikeli Script (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N0rvecli

Grup soydan, akıl egodan üstündür.
majorrr
Credits
60
50 veyahut 20 shelli site ile takas olur telif scripti para ile satılıyor susup yemez admin panelli hesap dusunce txt bıldırım atar çift faktor kaldırır bunun gıbı bır cok ozellıgı var dedigim gibi 40 veya 20 shelli site ile takas olur insta @hastacoder

Mortojose

Just watch me :)
ez152
Credits
15
doğru yanlış vermesi iki faktör kaldırması ajaxı düzgün olduğu anlamına gelmiyor bu arada haberiniz olsun.

N0rvecli

majorrr
Credits
60
Bu scnin ajaxı patlak, hesaplara proxy üzerinden girmiyor denemesini yapabilirsin. Piyasada zaten ***** olmuş bir sc faruğun kendisinede sor istersen :d
bendekı scrpıt o script ile aynı baştan sona editlendi arkadaşın kendı kullandıgı scrpıt brockhost getir kurayım merakın bıtmıs olur

Mortojose

ez152
Credits
15
bendekı scrpıt o script ile aynı baştan sona editlendi arkadaşın kendı kullandıgı scrpıt brockhost getir kurayım merakın bıtmıs olur
ya güzelim bende var bu sc anlatamıyorum anlamıyorsunuz o sclerin hepsi ajax patlak çalışan düzgün halinde private instagram hack api var bende var orjinal çalışanıda sendeki patlak ama çünkü ajaxa girdiğin proxy üzerinden hesaplara giriş yapmıyor sende zaten proxy satın alıp atmadığını biliyorsun ajaxa

N0rvecli

majorrr
Credits
60
ya güzelim bende var bu sc anlatamıyorum anlamıyorsunuz o sclerin hepsi ajax patlak çalışan düzgün halinde private instagram api var bende var orjinal çalışanıda sendeki patlak ama çünkü ajaxa girdiğin proxy üzerinden hesaplara giriş yapmıyor sende zaten proxy satın alıp atmadığını biliyorsun ajaxa
bak guzel dostum ya ben anltamıyorum yada sen anlamamkta güçlük çekıyorsun o vıdeodakını orenk gosterdım raızynın scrpıtı var aynısından radaman onu kullanıyordu sıtesını gordum ıstedım saldı ona baştan sonra edit attım anltabılıyor muyum kardeşim benım

Mortojose

ez152
Credits
15
bak guzel dostum ya ben anltamıyorum yada sen anlamamkta güçlük çekıyorsun o vıdeodakını orenk gosterdım raızynın scrpıtı var aynısından radaman onu kullanıyordu sıtesını gordum ıstedım saldı ona baştan sonra edit attım anltabılıyor muyum kardeşim benım
Ya güzel kardeşim aslan kardeşim raizy de yok zaten bu scnin çalışanı amına koyim deneyelim proxy salayım sana ekle ajaxına fake hesapla giriş yapayım giren lokasyonlarda proxymin lokasyonu yoksa sc patlaktır bu kadar basit

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
ya güzelim bende var bu sc anlatamıyorum anlamıyorsunuz o sclerin hepsi ajax patlak çalışan düzgün halinde private instagram api var bende var orjinal çalışanıda sendeki patlak ama çünkü ajaxa girdiğin proxy üzerinden hesaplara giriş yapmıyor sende zaten proxy satın alıp atmadığını biliyorsun ajaxa
Bendede var aaynısı xd
Ayrıca editli halde
Public sc millette kakalamayın ayıp aq

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
Olaya şöyle atladım kusura bakmayında
AZ önce kurdum SC yi
Gerekli kurulumları vs attım
siteyi salayım bak istersen aynısı değilse
xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar