İnstagram Hesaplarınızı Alıyorum (1 Viewer)

Credits
0
Merhaba,
Uygun fiyata sattığınız ilk mail veya kurucu mailli olan min 30K-600K'ya kadar aciliyeti olan fiyatı uygun olan hesaplarınızı almak isterim arkadaşlar.
Alış için aracı siteler kullanılacaktır ilansat.com veya hesapsat.net gibi bilinen sitelerdir.
Lütfen fiyatı yüksek olan yazmasın.

MuZo?

Devilz Co.
Credits
1,145
Burdan alım yapicaksan aracı siteye gerek yok yöneticilerle iletişime geç o yazdığın siteler kimin neyi kimin nesi bilmiyorum @D3X sende dikkat et link yazmasinlar böle konuya hatta alış satışlarda da sen ol kimin nesi belli olmayan siteler bize aracı olucaksa bu kadar yıldır bz nie burdayiz

Credits
0
@MuZo çoğu kişi tarafından bilindik oldugunu düşündüğüm aracı siteleri yazdım oraya.
@SpyDark size güvenebiliyorum ama foruma daha yeni kayıt oldugum için biraz korkuyorum daha önce buna benzer bir dolandırılma olayı yaşadım siz aracı olursanız forum ile de yapabilirim.
@K r o x l y wp no verirsen iletişime geçeyim.

MuZo?

Devilz Co.
Credits
1,145
@MuZo çoğu kişi tarafından bilindik oldugunu düşündüğüm aracı siteleri yazdım oraya.
@SpyDark size güvenebiliyorum ama foruma daha yeni kayıt oldugum için biraz korkuyorum daha önce buna benzer bir dolandırılma olayı yaşadım siz aracı olursanız forum ile de yapabilirim.
@K r o x l y wp no verirsen iletişime geçeyim.
Yani şöyle birşey var demek istediğim aslında burdan birini bulursun staff a sormazsin o dediğin siteler araciligla alırsın o hesap geri alındığı zaman o sitelerin yöneticilerine birşey soramazsin sorumluluk almazlar ama sen burda bizim tanidigimiz adamlardan alırsan ve staff aracılığı ile alırsan o hesap geri alındığı zaman sorumluluk tamamen bana aittir en kötü durumda verdiğin parayı alırsın anlatmak istediğim bu aslinda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar