Kendi Açtığı Forumu Hackleyen Damar (2 Viewers)

herkesin bildiği uzman ctfci damar xenforo üzerine açılan forumu uzman Hack forum bilgilerini kullanarak hacklemiş sanala ait olmayan kullanıcıların owner olduğu sitede damarın sm çektiği düşünülüyor (ula sırf 2022 de hacklediğim forumlar demek için hack forumu açıp açtığı siteye basan damar nası bi kafadasın ya ? ) başarılarının devamını beklerim kardeşim Screenshot_20220121-165414.jpgScreenshot_20220121-165347.jpg

Th3columbia 

Depresif ve agresif
majorrr
Credits
1,209
herkesin bildiği uzman ctfci damar xenforo üzerine açılan forumu uzman hack bilgilerini kullanarak hacklemiş sanala ait olmayan kullanıcıların owner olduğu sitede damarın sm çektiği düşünülüyor (ula sırf 2022 de hacklediğim forumlar demek için hack forumu açıp açtığı siteye basan damar nası bi kafadasın ya ? ) başarılarının devamını beklerim kardeşim Ekli dosyayı görüntüle 5315Ekli dosyayı görüntüle 5316
Forumda geziyorum denk geldiğim konuya bak amk jskskskskksjd

eemedya 

Yavaş Yürü Tacın Düşmesin 👑
vip
Credits
35,058
herkesin bildiği uzman ctfci damar xenforo üzerine açılan forumu uzman hack bilgilerini kullanarak hacklemiş sanala ait olmayan kullanıcıların owner olduğu sitede damarın sm çektiği düşünülüyor (ula sırf 2022 de hacklediğim forumlar demek için hack forumu açıp açtığı siteye basan damar nası bi kafadasın ya ? ) başarılarının devamını beklerim kardeşim Ekli dosyayı görüntüle 5315Ekli dosyayı görüntüle 5316
Zirve ??

Asıl Olay Öyle Degil İmt Üyeleri Bana Eklenti Konusunda Yardimci Olacagini Söylediginden Dolayi Boyle Bir Oruspu Evladi Olacagini Tahmin edemedigimden Admin Bilgilerini Verdigim Bir Oruspu evladinin Sablonlara Girip Yapmis Oldugu Bir Kahpe Cocuklugunu Goruyorsunuz

:)

Bir Hacklenme Olayi Yok tamamen Oruspu Cocuklugu :)

Forum Bana Aittir .

Asıl Olay Öyle Degil İmt Üyeleri Bana Eklenti Konusunda Yardimci Olacagini Söylediginden Dolayi Boyle Bir Oruspu Evladi Olacagini Tahmin edemedigimden Admin Bilgilerini Verdigim Bir Oruspu evladinin Sablonlara Girip Yapmis Oldugu Bir Kahpe Cocuklugunu Goruyorsunuz

:)

Bir Hacklenme Olayi Yok tamamen Oruspu Cocuklugu :)

Forum Bana Aittir .
damar çok konuşmasın bidaha basarım diyor jföckçckcçcışx

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar