Tanişma Kimler geldi kimler geçti :) (1 Viewer)

BERK4N

a'𝐠𝐨𝐝
onursal
vip
Credits
848

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
90,009
Hoşbulduk arkadaşlar teşekkür ederim =)

Benim adıma pek kayıt yok ama daha vukuat çok, bir tane bıraktım aşağı. Bu arada sen de hiç fena değilsin, deface tim sende sanırım benimle bir iletişime geçer misin dostum Disney+ kestirdim gözüme Atatürk dizisini yayınlamaktan vazgeçince

eyw kral bizimde yeni nesil olarak borumuz ötüyor siz eskilere saygım sonsuz 0 kaynak ile bunca şeyi başarmak zor. Evet eskiden deface teamı ben yönetiyordum şuan kimse kalmadı türkiyede deface ile uğraşan o yüzden şuan için kapalı.

BERK4N

a'𝐠𝐨𝐝
onursal
vip
Credits
848
eyw kral bizimde yeni nesil olarak borumuz ötüyor siz eskilere saygım sonsuz 0 kaynak ile bunca şeyi başarmak zor. Evet eskiden deface teamı ben yönetiyordum şuan kimse kalmadı türkiyede deface ile uğraşan o yüzden şuan için kapalı.
Kaynağın birşey değiştirdiğini göremiyorum çünkü bugün bir ton kaynak varken sen şuan kendi ağzınla defacer kalmadığını söylüyorsun.

Olay tamamen azim, emek ve özellikle sabırdan ibaret. Yeri geldi aylarca hergün binlerce kişinin çalıştığı şirkette tek bir kişinin hata yapması için bekledik, başarılı da olduk başarısız da olduk yine de başarısız olana kadar akla gelebilecek her yöntemi denedik. Pes etmezdik çünkü hırs vardı. İnternetin altın çağlarında Türk hackerlar hergün dünya basınındayken bugün defacer bile kalmadı demen üzücü. Herkes istiyor ki ben istediğim yeri üç beş günde hackliyim, bir insanın isteyip ve emek verip yapmayacağı şey yok denebilir bunu iyi bilirim, olay tamamen kimin nerede pes ettiği ile alakalı bu yüzden hevesli bir çok genç istediğini alamadan dönüyor çünkü sabırsız. Sen bu çizgiyi pes etmeden aşmışsın ki bugün defacer olarak icraatlar yapabiliyorsun, seni görebilmek güzel ama keşke diğer arkadaşlar da senin kadar azimli olsa, bilemiyorum dostum forumca sevilen ve yaptıklarınla saygı görmüş birisin belki defacer timini tekrar kurup birseysel olarak yardımcı olunabilir arkadaşlara, ben mesela üç beş konu açıcaktım ama suistimale açık diye açmadım sırf bunun için para verip vip almayı düşünüyorum ama yine de benim gözümde yetersiz çünkü parayı ateşleyen her bilgiye ulaşmamalı, gerçekten burada ekip olarak çalışacak arkadaşlar için o paylaşımları yapmak isterdim

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
90,009
Kaynağın birşey değiştirdiğini göremiyorum çünkü bugün bir ton kaynak varken sen şuan kendi ağzınla defacer kalmadığını söylüyorsun.

Olay tamamen azim, emek ve özellikle sabırdan ibaret. Yeri geldi aylarca hergün binlerce kişinin çalıştığı şirkette tek bir kişinin hata yapması için bekledik, başarılı da olduk başarısız da olduk yine de başarısız olana kadar akla gelebilecek her yöntemi denedik. Pes etmezdik çünkü hırs vardı. İnternetin altın çağlarında Türk hackerlar hergün dünya basınındayken bugün defacer bile kalmadı demen üzücü. Herkes istiyor ki ben istediğim yeri üç beş günde hackliyim, bir insanın isteyip ve emek verip yapmayacağı şey yok denebilir bunu iyi bilirim, olay tamamen kimin nerede pes ettiği ile alakalı bu yüzden hevesli bir çok genç istediğini alamadan dönüyor çünkü sabırsız. Sen bu çizgiyi pes etmeden aşmışsın ki bugün defacer olarak icraatlar yapabiliyorsun, seni görebilmek güzel ama keşke diğer arkadaşlar da senin kadar azimli olsa, bilemiyorum dostum forumca sevilen ve yaptıklarınla saygı görmüş birisin belki defacer timini tekrar kurup birseysel olarak yardımcı olunabilir arkadaşlara, ben mesela üç beş konu açıcaktım ama suistimale açık diye açmadım sırf bunun için para verip vip almayı düşünüyorum ama yine de benim gözümde yetersiz çünkü parayı ateşleyen her bilgiye ulaşmamalı, gerçekten burada ekip olarak çalışacak arkadaşlar için o paylaşımları yapmak isterdim
Günümüzde insanlar deface yerine daha farklı yolları tercih ediyor bunun sebebi yeni sanal kitlesinin tek odak noktasının kart çalmak insanların bilgilerine erişmek hesap çalmak kapatmak bunlarla övünmek hava atıp biryerlere gelmek. Çünkü bunlar daha kolay, bunlar daha çok ilgi görüyor, bunlar daha kolay ve kısa yoldan para kazandırıyor, şuan nasaya basmak yerine birinin boktan instagram hack hesabını çalıp bir kıza hava atmak daha makul geliyor yeni nesle. İş böyle olunca insanlar haliyle kolay yolu seçiyor. Bu web kültüründe çürümüş adamlarda bu yeni ortama ayak uyduramayıp bırakıyor buraları. Yurtdışında bu kültür hala devam ediyor fakat türkiyedeki çoğu kişi şuan ya r10 da yada real olarak bilişim sektöründe hizmet veriyor. Evet şuan eski nesle göre daha çok kaynak bolluğu var fakat isteği olan kişi sayısı sıfır. Bu yüzden pekte birşey değişmiyor, 3-4 sene öncesine kadar defacer sayısı çoktu ülkede ne olduysa bu discord adı verilen uygulama ve ülkenin verilerinin leak edilmesinden sonra oldu herkes farklı ve kolay yoldan para kazandıracak işlere yöneldi. Burada eğitici çok konu açmayı denedik ama istek olmuyor 2 3 kişi anca görüyor çünkü insanlar başka işlerle ilgileniyor instagram kapatmak çalmak daha kolay geliyor.

BERK4N

a'𝐠𝐨𝐝
onursal
vip
Credits
848
Günümüzde insanlar deface yerine daha farklı yolları tercih ediyor bunun sebebi yeni sanal kitlesinin tek odak noktasının kart çalmak insanların bilgilerine erişmek hesap çalmak kapatmak bunlarla övünmek hava atıp biryerlere gelmek. Çünkü bunlar daha kolay, bunlar daha çok ilgi görüyor, bunlar daha kolay ve kısa yoldan para kazandırıyor, şuan nasaya basmak yerine birinin boktan instagram hesabını çalıp bir kıza hava atmak daha makul geliyor yeni nesle. İş böyle olunca insanlar haliyle kolay yolu seçiyor. Bu web kültüründe çürümüş adamlarda bu yeni ortama ayak uyduramayıp bırakıyor buraları. Yurtdışında bu kültür hala devam ediyor fakat türkiyedeki çoğu kişi şuan ya r10 da yada real olarak bilişim sektöründe hizmet veriyor. Evet şuan eski nesle göre daha çok kaynak bolluğu var fakat isteği olan kişi sayısı sıfır. Bu yüzden pekte birşey değişmiyor, 3-4 sene öncesine kadar defacer sayısı çoktu ülkede ne olduysa bu discord adı verilen uygulama ve ülkenin verilerinin leak edilmesinden sonra oldu herkes farklı ve kolay yoldan para kazandıracak işlere yöneldi. Burada eğitici çok konu açmayı denedik ama istek olmuyor 2 3 kişi anca görüyor çünkü insanlar başka işlerle ilgileniyor instagram kapatmak çalmak daha kolay geliyor.
Kolay yoldan para kazanmak herkesin ortak isteği burada bir yanlış görmesem de benim gördüğüm yanlış senin bahsettiğin hazır kaynak ile yetinilmesi. instagram hack brute force world list mi bas kır, pentest tool mu test et, orospu olmuş exploit mi hackle, hazır cpanel mi gir bas. Bu hazır araçlar ve kaynaklar eğitim amaçlı, kendini geliştirmek amaçlı kullanıldığında evet çok faydalı olabilir ama kaç kişi burada bunu değerlendiriyor gerçekten? İstek herkeste var ama sabır ve emek olmuyor. Kaynaklar tükenince veya hatta tükenmeden önce bile Hack forum denen şeyin en az yarısının tamamen hayal gücü olduğunu düşünüyorum, bu da tersine sosyal mühendislik denebilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar