Lgbt (sapık topluluk) nedir kimlerdir (2 Viewers)

Toothless

Ulusum ulusların en büyüğüdür TÜRK OĞLU TÜRKÜM BEN
majorrr
Credits
1,104
Zihniyetini z aynı senle konuşup boşa kendimi yormak istemiyorum
Bu arada lgbtq+ üyesi değilim önceden belirteyim sadace dikkatımı çeken şey onları insan yerine koymaman vahşi bir varlık gibi belirtmen o dikkatımı çekti bide Kur'an-ı kerimden örnekler vericek isek
"Kim ki, asabiyet (ırkçılık) iddiasında bulunursa bizden değildir, ırkçılık uğrunda savaşan bizden değildir ve ırkçılık uğrunda ölen bizden değildir."

Godjester 

Tronun amina koyim
onursal
Credits
1,710
Ben onlari insan yerine koymuyorum benim kardeşimin yanında iki kız yada erkek öpüşse napıcam hayırlı işler mi diyicem

Godjester 

Tronun amina koyim
onursal
Credits
1,710
Birader onlar bile kendilerinin ne sik olduğu nu biliyorlar geçen bi amca 2 tane LGBT gordü yapmayın dedi ikiside birden öpüşmeye başladı sırf amcaya inat amcada Allah sizi islah etsin dedi gitti

Credits
0
Birader onlar bile kendilerinin ne sik olduğu nu biliyorlar geçen bi amca 2 tane LGBT gordü yapmayın dedi ikiside birden öpüşmeye başladı sırf amcaya inat amcada Allah sizi islah etsin dedi gitti
Hepsi idam edilmeli . Gelecekte cocuk ve hayvan tecavüzünu normal hale getirmeye çalışıyorlar. Bunlara destek verenler de tecavüzcü , okulda karne bile alamayan , baba parası yiyen gereksizlerdir

Godjester 

Tronun amina koyim
onursal
Credits
1,710
Dediğim gibi ben kardeşimle yürür ken 2 ta ne orospucocugu görürsem napıcam ? Onların kimsenin ahlakını bozmaya hakkı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar