Help Lol Unranked Hesap Kasma Botu (1 Viewer)

Øphelia 

Nabzını Hızlandırsam mı? Yoksa Durdursam mı?
uzmannnnn
Credits
0
Hepinize merhaba arkadaşlar iyi forumlar.
Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere konumuz unranked hesap kasma botları.Çok uzun zamandır lol oynuyorum ve sürekli olarak hesap kasıp satıyorum tabikide hesaplar vahiyle gelmiyor unranked alıp onları kasmam gerekiyor.Herşeyde olduğu gibi maalesef unranked hesaplarda da fiyatlar yükseldi en kötüsü 50tl ayda 10 hesaptan 500 tl yapar bu parayı vermeye gerek yok diye düşünüyorum bu yüzden de belki aranızda bu level kasma botları ile alakası olan biri vardır diye konu açtım.
Bazı sitelere baktım botlarının satışını yapıp lisans ve sunucu kiralıyorlar fakat bu olay unranked alımından dahada zarara sokuyor diye biliriz yani ayda min 1k gider olacak sunucu ve lisansa.
Bot yazma konusunda vs yardım alacak daha iyi bir yer bulamazdım sonuçta burası imhatimi hertelden çalıyor
aranızda unranked hesap kasma botu kullanmış olan varsa yada bu botlara hakim olup işleyişini iyi bilen biri varsa bana discord üzerinden ulaşırsa sevinirim gerekirse bot yazdırır ekmeğimize bakarız nasıl işliyor bilmiyorum ama ilgilenen varsa yazsın bana
Discord Øphelia#0001

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
Unranked hesap botları saçma winrate oranları çok yüksek olduğundan kolay ban yiyor onun yerine açtığın hesaplara 1 ay ücretsiz prime gaming al Xp zaten coşuyor 2 arkadaş öyle yapıp baya hesap satmisktik

Øphelia 

Nabzını Hızlandırsam mı? Yoksa Durdursam mı?
uzmannnnn
Credits
0
Unranked hesap botları saçma winrate oranları çok yüksek olduğundan kolay ban yiyor onun yerine açtığın hesaplara 1 ay ücretsiz prime gaming al Xp zaten coşuyor 2 arkadaş öyle yapıp baya hesap satmisktik
Elimle kasmaya uğraşamam hocam zaten hesapları dia master kasıp satıyorum 2.5 günüm gidiyor birde 30a kasmaya çalışcam min 10gün olur bu süreç uğraşmaya değmez şuan zaten anlaşmalı satıcım var unranked hesabı 20den alıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar