Ödeme Kanıtlı! Hiçbir şey yapmadan $ kazanın (2022) (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
10
Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım..
Sizlere sadece 5 dakika kurulumdan sonra hiçbir şey yapmadan nasıl para kazanacağınızı göstereceğim.
- Para çekmeniz için paypal veya amazon hediye kartı kabul ediyor para çekmek için paypal hesabınızın olması lazım. Olmayan kişiler Telegramdan @Xir0642 yazarsanız yardımcı olurum.

Peki nasıl kazanacağız?

- Burada sizin para kazanmanızı sağlayacak olan şey internetiniz. Bilgisayarınızız açık olduğu her an para kazanırsınız. Uygulamanın amacı internetinizi kullanmak.
Programın hiçbir şekilde zararı yok bunu internette araştırabilirsiniz.

- Sadece kendi bilgisayarım ile kazandığım para (9 Gün. Bilgisayar akşamları 6-7 saat açık kaldı sadece o da ben kullanırken)

tempsnip.jpg

Referans linkim ile kayıt olursanız ödemeleriniz daha erken yapılır.

Aşağıda bulunan kayıt linkine tıklayıp google hesabınız ile oturum açarsanız hesabınız oluşturulur. Sitede normal üyelik mevcut değil sadece google ile giriş yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Credits
42
Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım..
Sizlere sadece 5 dakika kurulumdan sonra hiçbir şey yapmadan nasıl para kazanacağınızı göstereceğim.
- Para çekmeniz için paypal veya amazon hediye kartı kabul ediyor para çekmek için paypal hesabınızın olması lazım. Olmayan kişiler Telegramdan @Xir0642 yazarsanız yardımcı olurum.

Peki nasıl kazanacağız?

- Burada sizin para kazanmanızı sağlayacak olan şey internetiniz. Bilgisayarınızız açık olduğu her an para kazanırsınız. Uygulamanın amacı internetinizi kullanmak.
Programın hiçbir şekilde zararı yok bunu internette araştırabilirsiniz.

- Sadece kendi bilgisayarım ile kazandığım para (9 Gün. Bilgisayar akşamları 6-7 saat açık kaldı sadece o da ben kullanırken)

Ekli dosyayı görüntüle 5280

Referans linkim ile kayıt olursanız ödemeleriniz daha erken yapılır.

Aşağıda bulunan kayıt linkine tıklayıp google hesabınız ile oturum açarsanız hesabınız oluşturulur. Sitede normal üyelik mevcut değil sadece google ile giriş yapabilirsiniz.

TIKLA KAYIT OL

KAYIT LİNKİ 2
Hoşgeldin dostum güzel konu eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar