öğrenciyim (1 Viewer)

Beyler öğrenciyim ufak miktarda olsa burda bana para kazandırabilecek şeyler var mı vip alacağım ona göre bilgisayarla çok aram yok yazılım Hack forum sitelere girme vs. çok anlamam forumda gezinirken dayı dolandırma vb. şeyler gördüm o tarz şeyler yapabiliyorsam gerçekten çok iyi olur.

Clyrus 

618
onursal
Credits
27,401
Beyler öğrenciyim ufak miktarda olsa burda bana para kazandırabilecek şeyler var mı vip alacağım ona göre bilgisayarla çok aram yok yazılım hack sitelere girme vs. çok anlamam forumda gezinirken dayı dolandırma vb. şeyler gördüm o tarz şeyler yapabiliyorsam gerçekten çok iyi olur.
Paşam en basitinden dayı tokatlayabilirsin lakin hangi dolandırıcılık yöntemini yaparsan yap zaten elbet bir gün bu durum götünde patlar, senin gençliğine yazık olur. O yüzden legal yollardan para nasıl kazanılır ona bak...

Beyler öğrenciyim ufak miktarda olsa burda bana para kazandırabilecek şeyler var mı vip alacağım ona göre bilgisayarla çok aram yok yazılım hack sitelere girme vs. çok anlamam forumda gezinirken dayı dolandırma vb. şeyler gördüm o tarz şeyler yapabiliyorsam gerçekten çok iyi olur.
Of of

Paşam en basitinden dayı tokatlayabilirsin lakin hangi dolandırıcılık yöntemini yaparsan yap zaten elbet bir gün bu durum götünde patlar, senin gençliğine yazık olur. O yüzden legal yollardan para nasıl kazanılır ona bak...
dayı dolandırmak için bir ibancısı olucak eğer 200 300 lira tokat atmakla uğraşmıcaksa bir şantaj ekibi olcak o kadar basit ve kolay değil görüldüğü gibi

Clyrus 

618
onursal
Credits
27,401
dayı dolandırmak için bir ibancısı olucak eğer 200 300 lira tokat atmakla uğraşmıcaksa bir şantaj ekibi olcak o kadar basit ve kolay değil görüldüğü gibi
Evet kanka biliyorum, ben de iban konusunda eski kız arkadaşımla çalışıyordum ama işte güvenilir birisi olması lazım çünkü ben hep haftalık alıyordum ve kız tam atıyordu, günlüğüm 1000 tlden aşaği düşmezdi. Kız başka şehre taşınacağı dönemin haftasındaki parayı biriktirdi ve bana yaklaşık 9 bin TL tokat attı valla, bu olay olalı 2-3 sene oluyor...Yapacaksanız böyle ailevi sorunu olup taşınabilme ihtimali olan kişilerle çalışmayın ayrıyeten parayı günlük alın

Çifilşk belgesini çıkart 2 yıl ödemesiz kredi çek

Reis dayı işi için iletişim ver

Ben sana kazandirayim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar