Neler yeni

Ortak Arıyorum... (2 Viewers)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7696
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 7696

Öncelikle Selamün Aleyküm Agalar,Ben Morrowseer Ve Yakında İnstagram Hack forum'lemeye Başlayacağım,Araştırdım Düşündüm
Ve En İyisinin Phishing Sitesi Olduğunu düşündüm,yani Kağıt Üzerinde...
Şimdi Anlatayım ; Takipçi Hilesi Sitesi Kurmayı Düşünüyorum Cidden De Takipci atabiliriz ama 10 15 falan Sınırlı,

Düşmanımızı Yani Hesabını Çalmak İstediğimiz Kişiyi Buraya Kendi İnstagram Hesabı İle Kayıt Ettiriyoruz Ve Log'lara Şifresi Falan düşüyor,
Kurucu Geçiyoruz Kurtarma E postası falan siliyoruz Hesap Elimizde Düşüncem Budur,
Ama Siteyi Kuramadım Ben Script Bulurum Lakin Olayın Web Yüzünden Pek Anlamıyorum,
Sosyal Mühendislik Falan Hikaye En iyi Yöntem Bu Bence,
Ama Tabiiki Suspends yememek lazım Ve Ssl sertifika Almak Lazım,
Az Biraz Da para koymak lazım ama şimdilik Free (Bedava) kısımındayım,

Ve Olası Bir Mahkeme,Dava Dosyası ile uğraşmamak için gizlilik Sözleşmesine ; Olası Bir Durumda Hesabınıza Giriş Yetkimiz Vardır Yazacağız ki,
Adam Giriş Yaptığında Gizlilik Sözleşmesini kabul ediyor otomatik olarak o yüzden de kafam Rahat

Tabii Biraz İkna Yeteneğimiz Olması Lazım Orası Bende Bana Siteyi Kurabilecek,.com domain alabilecek,Log'lardan Şifreyi ve isimi Söyleyecek,Kurucu Geçecek Bir Ortak Lazım
Tabii Hesaplardan Payını Alacak, Ayrıca Oto Dm basmayı da düşünüyorum,

Saygılarımla

Discord : Morrowseer#6293

Ü

Üye silindi 7696

takipçi hilesi diye site kurar youtubea atarsan günde 3 hesap rahat düşer, ama tr sıkıntı ve en fazla 1k düşürürsün çoğu zaten fake hesapla giriyor. sen telif sitesi kur minimum 10k lara bas yoluna bakarsın
tamamdır telif basıyım ya da kendi stratejim ile düşünürüm onu eyvallah yönlendirdiğin için :D

Witcher 

QeyFrQ
titan
Credits
1,763
veya gerçekten git takipçi paneli kur, 10-15 user at panele. biri giriş yapınca veritabanından bak gir

Ü

Üye silindi 7696

takipçi hilesi diye site kurar youtubea atarsan günde 3 hesap rahat düşer, ama tr sıkıntı ve en fazla 1k düşürürsün çoğu zaten fake hesapla giriyor. sen telif sitesi kur minimum 10k lara bas yoluna bakarsın
hesap düşürsem dm den herkesle konuşan konuşanları da düşürürüm samimi olduklarını hesaba girip hesap çalındı da yazamaz,benim çaldığımı da bilemez

Ü

Üye silindi 7696

ama bu da çok uğraştırır hem çalışan bedava script bulmak hosta para vermek user bulmak ve proxy bulmak baya sıkıntı
valla agam 1 2 hafta uğraşacaksın sağlam gireceksin bu işlere dava derdi olmucak o bu derdi olmucak rahat girecen işini yapacaksın,index atacaksın falan öyle 1 2 günlük deneyimle girmemek lazım

Witcher 

QeyFrQ
titan
Credits
1,763
valla agam 1 2 hafta uğraşacaksın sağlam gireceksin bu işlere dava derdi olmucak o bu derdi olmucak rahat girecen işini yapacaksın,index atacaksın falan öyle 1 2 günlük deneyimle girmemek lazım
instada çok deneyimim var ve sağlam methodlarım var kimsenin bilmediği bir vpn kullanıyorum ve hiç şüpheli düşürmüyor rahatça maillere de girebiliyorum sen yasal işlere kadar düşünmüşsün sıkma kendini zaten yavaş yavaş insta devri de bitiyor bir an önce al alacağını çık piyasadan

Ü

Üye silindi 7696

instada çok deneyimim var ve sağlam methodlarım var kimsenin bilmediği bir vpn kullanıyorum ve hiç şüpheli düşürmüyor rahatça maillere de girebiliyorum sen yasal işlere kadar düşünmüşsün sıkma kendini zaten yavaş yavaş insta devri de bitiyor bir an önce al alacağını çık piyasadan
aga ben zaten yasal kısımında derdim yok avukat sağlam bişe olmaz ama tedbir her zaman önemlidir :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar