Pentagon (1 Viewer)

Credits
489
"Pentagon, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı'nın genel merkez binasıdır. Pentagon ifadesi sıklıkla Savunma Bakanlığı ve bakanlık yöneticileri için mecazen kullanılır ve Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri'ni temsil eder."

Tüm örgütlerden daha rütbeli bir şeyler bilip saklayan çok bilge bilim insanlarının projelerinin saklandığı bir idari bina

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
ne yapalım aq bende çok biliyorum bende bir devletim yani ne demek istiyon biz derin devletiz derinnnn

Z3DX 

Forum Efsanesi
onursal
pentester
Credits
40
"Pentagon, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı'nın genel merkez binasıdır. Pentagon ifadesi sıklıkla Savunma Bakanlığı ve bakanlık yöneticileri için mecazen kullanılır ve Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri'ni temsil eder."

Tüm örgütlerden daha rütbeli bir şeyler bilip saklayan çok bilge bilim insanlarının projelerinin saklandığı bir idari bina

Çok mok ultra şekilli şüküllü gizli bilmem ne nin olduğu yer evet. Tamam dersiniz ki istihbarat ağı bilmem ne onların döndüğü gerek iç gerek dış tehditlere karşı abd'nin savunma bakanlığı binasına verilen hatta o departmana verilen isim desen anlarım da, yani çok gizli bilmem ne :) Güldürmeyin lütfen. Umarım mizah amaçlıdır son cümlen.

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
Çok mok ultra şekilli şüküllü gizli bilmem ne nin olduğu yer evet. Tamam dersiniz ki istihbarat ağı bilmem ne onların döndüğü gerek iç gerek dış tehditlere karşı abd'nin savunma bakanlığı binasına verilen hatta o departmana verilen isim desen anlarım da, yani çok gizli bilmem ne :) Güldürmeyin lütfen. Umarım mizah amaçlıdır son cümlen.
by hacker konuşuyor dikkat kendisi pentagunun amcasıın oğlu trampın yiğeni

Credits
489
nerenle okuyon bilmiyorum ama ben projelerin saklandığını yazmışım lütfen konularıma cvp verme sen aga

s0ng0ktrk

SON GÖKTÜRK
majorrr
Credits
0

Konularında bilgi verecek içerikle kesin ifade et ama kendi fikrini kesin bir yargıymış gibi ifade etme. Örgüt, en bilge bilim adamları falan gibi saçma teorilerin geçerli bir bir bilgi değildir sadece teoridir. @Z3DX e katılıyorum.

Credits
489
Konularında bilgi verecek içerikle kesin ifade et ama kendi fikrini kesin bir yargıymış gibi ifade etme. Örgüt, en bilge bilim adamları falan gibi saçma teorilerin geçerli bir bir bilgi değildir sadece teoridir. @Z3DX e katılıyorum.
teori değil kendileride projeleri biliyor örgüt ne demek biliyormusun acaba veya PROJE diyince aklına ışınlanma filan geliyor senin :D "BİLİM" hakında konuşuluyor burda sure paylaş

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
biliminde senle beraber sikerim sonra bilimle beraber seni sikerim bilim eşliğininde hemde kahpe söylede kim dost kim düşman bilielim bu dünyada bilim i siken çok oldu bana şimdi bana bilimle hiç bir şey net ortaya çıkmaz bir daha DİN aleyhin de konuşursan senin peşini bırakmam ban yerim siklemem yine bulurum sonra seni ibreti alem rezil ederim dün kü çocuklar bugün abilerine ne zaman şekil koymaya başladı KURAN I KERİM ŞİFADIR DERTELERİ BİTİRİR İNSANA HER TÜRLÜ GÜZEL KAPIYI AÇAR bir daha DİN ALEYİNDE SÖYLEYEN seni öldürmekten beter ederim burda seni tehdit ediyorum iyi dinle

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
Öyleyken, onlara ne oluyor ki âdeta arslandan ürküp kaçan yaban eşekleri gibi, öğütten yüz çeviriyorlar? Daha doğrusu onların her biri, kendisine açılmış sahifeler verilmesini istiyor.

Credits
489
biliminde senle beraber ***** sonra bilimle beraber seni ***** bilim eşliğininde hemde kahpe söylede kim dost kim düşman bilielim bu dünyada bilim i siken çok oldu bana şimdi bana bilimle hiç bir şey net ortaya çıkmaz bir daha DİN aleyhin de konuşursan senin peşini bırakmam ban yerim siklemem yine bulurum sonra seni ibreti alem rezil ederim dün kü çocuklar bugün abilerine ne zaman şekil koymaya başladı KURAN I KERİM ŞİFADIR DERTELERİ BİTİRİR İNSANA HER TÜRLÜ GÜZEL KAPIYI AÇAR bir daha DİN ALEYİNDE SÖYLEYEN seni öldürmekten beter ederim burda seni tehdit ediyorum iyi dinle
kes artık orupu çocu ADASFGERWHRHRTRJR

s0ng0ktrk

SON GÖKTÜRK
majorrr
Credits
0
teori değil kendileride projeleri biliyor örgüt ne demek biliyormusun acaba veya PROJE diyince aklına ışınlanma filan geliyor senin :D "BİLİM" hakında konuşuluyor burda sure paylaş
Senin bilmediğin çok şey bildiğime eminim küçük cahil çocuk. Doğu Alman Şövalyesi veyahut Gül Haç gibi oluşumları da bilirim hemde çok yakından :) Fakat sen bilim bilim diyorsun ama bilimden anladığın tek şey saçma youtube videoları, insanları aşağılamak, bağnazlık ve boş yapmak. Şu forumda rank kasıp yükselmek için sadece bir yerlerini açmadığın kaldı da umarım onu da yapmazsın. Sen git nygma vb. kanalların saçma teorilerini dinle de cahilliğine cahillik kat. Git İlber ORTAYLI, Celal ŞENGÖR izle diyeceğim ama aklın yetmez konuşmaların manasını kavrayamazsın ve konuşulanlar sana ağır gelir şimdi git karaktersizliğini de al o rezil haysiyetinle forumda rank mı kasıyorsun ne yapıyorsan yap ve birdahakine forumdaki üyelerle adam gibi konuş sana muhattap olunduğu gibi muhattap ol yada bir çöp daha temizlensin forumdan. Ayrıca bu yanıtımın altına bir şey yazacaksan adam gibi yazacaksın yoksa gereken cevabı alırsın. Tabi (adam gibi) yazabilirsen.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar