Önemli Sahte ifşa bilgileri, resim ve dosyalar hakkında genel açıklama! (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Morningstar 

chmod 0777 god
titan
Credits
32,267
Merhaba değerli imt üyeleri, her yıl başımıza mutlaka gelen bir olaydan bahsetmek istiyoruz. Bu olay şöyle ki; bir kaç ergen birey spyhackerz ve imhatimi yöneticilerini yalan yanlış bilgilerle ifşa etmekte.

Benim Adım Muhammet Aras Atahan bunu bu zamana kadar kimseden saklamadım hatta aranızda en aramızın bozuk olduğu üyelerle bile bunu paylaştığım oldu. Bu bilgileri ellerindeki çakma eminyet datalarında taratarak benim ismim soyisimle eşleşen bambaşka insanların bilgilerini ifşa etmeleriyle akıllarınca rahatsızlık vermeye yelteniyorlar.

Şahsıma ait resimi bulduklarını söylediler aynı resmi gidip kendi sitemizde yayınlandık. Özellikle ortada dönen saçma sapan fotoğraflara ve ses kayıtlarına itibar etmemeniz gerektiğini önemle rica ederim.

Bu tamamen fake ifşa olaylarıyla Mectruy, SpyDark BaDsectQr gibi üst düzey yetkilileri de rahatsız ettiklerini belirtmek isteriz. Kendileri hakkında yaptıkları kredi kartı satışları ve taciz olayları için en yakın zamanda ihbarda bulunacağız.

Yarın bir gün aranızdan biri hakkında sahte resim,ses dosyalarıyla taciz etmeye yeltenirlerse sizler de asla şikayet etmekten kaçınmayın.

Merhaba değerli imt üyeleri, her yıl başımıza mutlaka gelen bir olaydan bahsetmek istiyoruz. Bu olay şöyle ki; bir kaç ergen birey spyhackerz ve imhatimi yöneticilerini yalan yanlış bilgilerle ifşa etmekte.

Benim Adım Muhammet Aras Atahan bunu bu zamana kadar kimseden saklamadım hatta aranızda en aramızın bozuk olduğu üyelerle bile bunu paylaştığım oldu. Bu bilgileri ellerindeki çakma eminyet datalarında taratarak benim ismim soyisimle eşleşen bambaşka insanların bilgilerini ifşa etmeleriyle akıllarınca rahatsızlık vermeye yelteniyorlar.

Şahsıma ait resimi bulduklarını söylediler aynı resmi gidip kendi sitemizde yayınlandık. Özellikle ortada dönen saçma sapan fotoğraflara ve ses kayıtlarına itibar etmemeniz gerektiğini önemle rica ederim.

Bu tamamen fake ifşa olaylarıyla Mectruy, SpyDark gibi üst düzey yetkilileri de rahatsız ettiklerini belirtmek isteriz. Kendileri hakkında yaptıkları kredi kartı satışları ve taciz olayları için en yakın zamanda ihbarda bulunacağız.

Yarın bir gün aranızdan biri hakkında sahte resim,ses dosyalarıyla taciz etmeye yeltenirlerse sizler de asla şikayet etmekten kaçınmayın.
abi senin yanında ımha tımı var bı bok yiyemezler hepsini yeriz

Kral Emrinize Amadeyim. İmhatiminin belki ihtiyar kurduyum ama sizleri asla yedirmem. Buranın yetkilileri için burdayız. Her Türlü Hack forum İşlemleri Yapılır. Zmanında Adliye Kapısı Önünde Arzuhalcilik yapmış biriyim. Avukattan üstün bilgi becerilerimiz mevcuttur. Sizleri korumayı görev bilirim. Canınızı Bu Ramazan Ayında sıkmayın. Bir Dilekçe yaz dersen Bana bir pm kadar uzaktasın. Dilekçemi yazarım ama mahkemede birşey konuşmamak şartıyla konuşmama hakların var sadece Dilekçeyi sunarsın işine gücüne bakarsın. Haklılık Payını Ön Plana Çıkarabilirim. Selamlar

Garen

discordda takılıyorum, RicalZ#1447
majorrr
Credits
213
onu bunu geçinde bu damar eşşeği ne ayak aq, daha dün burda konu açıyordu olayla bi alakası da yok

Bu tamamen fake ifşa olaylarıyla Mectruy, SpyDark BaDsectQr gibi üst düzey yetkilileri de rahatsız ettiklerini belirtmek isteriz. Kendileri hakkında yaptıkları kredi kartı satışları ve taciz olayları için en yakın zamanda ihbarda bulunacağız.

Bu sanal eskiden güzeldi,çoluk çocuk dolmuş etraf :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar