Selamlar IMTHACK ÜYELERİ (1 Viewer)

Selamlar, Ben namıdeğer KIRMIZI ANKA adı altında birkaç platformda, orda burada olan birisiyim. Öncelikle herkese selamlar, yeni üyeyim. Çoğu forumda da olduğu gibi belirli kurallar var. Neyse iyi insanların kurallara ihtiyacı olmaz :) Sadece bazı konulara yetkim yok biliyorum bu yetki nasıl oluyor? Yeni üyeler bazı konulara cevap veremiyor ya. Onun bir süresi falan mı var? Yoksa üyelik gibi vs mi var?

Selamlar, Ben namıdeğer KIRMIZI ANKA adı altında birkaç platformda, orda burada olan birisiyim. Öncelikle herkese selamlar, yeni üyeyim. Çoğu forumda da olduğu gibi belirli kurallar var. Neyse iyi insanların kurallara ihtiyacı olmaz :) Sadece bazı konulara yetkim yok biliyorum bu yetki nasıl oluyor? Yeni üyeler bazı konulara cevap veremiyor ya. Onun bir süresi falan mı var? Yoksa üyelik gibi vs mi var?
vala namını hiç duymadım ama kılıcı olman dileği ile

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
Kesinlikle VIP üyelik almanı öneririm, en azından forumu daha kısa zamanda deneyimleme ve her köşesine ulaşma ve bilgi edinme durumunu avantajlı olarak sağlarsın.
Hatta özel taraftar veya kişiye özel nick de yaptırabilirsin.
Alım için @SpyDark ile temasa geçmen yeterli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar