Sizlere Önemli Bir Sorum Var (1 Viewer)

Sağlık Turizmi yapan bir firmaya web işlerini yürütüyorum Web'den gelen data gelirse ekstra komisyon alıyorum bu firmanın eski webcileri sürekli sağdan soldan işe yarar data buluyormuş ben onca araştırmama rağmen güzel bir lead bulamadım bir kaç panelden yabancı numarası buldum ama ilgili değil bir öneriniz var mı eğer siz verirseniz datayı sizede kazandırabilriim iyi forumlar :)

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
87,946
rus leak forumlarında takıl, plastik cerrahi sitelerinden çekilen müşteri datalarını toplamaya, yada kendin çekmeye çalış.

zamanında banada bir real tanıdığım teklif etmişti sağlık turizmi için web ve reklam işlerini yönetmemi kafalarımız uyuşmadığı için çalışmamıştık.

BERK4N

a'𝐠𝐨𝐝
vip
onursal
Credits
848
Memleketin verileri orospu oldu zaten edevletinden tut yemeksepetine kadar artık doğrulanmış şekilde piyasada süzülüyormuş. Bir bende yok bu datalar, ama ulaşmam gereken birileri de var eğer yardımcı olmak isteyen olursa bana =)

BERK4N

a'𝐠𝐨𝐝
vip
onursal
Credits
848
Sen ne istiyorsun tam olarak
Bu özel hanımefendiye benden bir don perignon ve/ya şayet isterse cabernet sauvignon, syrah fransız üzümlerinin en özel yıllandırılmış hallerinden şömine karşısında kar yağarken meşe tüterken alacağın o bardağı ikram etmek isterim

Sağlık Turizmi yapan bir firmaya web işlerini yürütüyorum Web'den gelen data gelirse ekstra komisyon alıyorum bu firmanın eski webcileri sürekli sağdan soldan işe yarar data buluyormuş ben onca araştırmama rağmen güzel bir lead bulamadım bir kaç panelden yabancı numarası buldum ama ilgili değil bir öneriniz var mı eğer siz verirseniz datayı sizede kazandırabilriim iyi forumlar :)
Hangi ülkeye ait data lazım ? data'da kurbanlara ait neler olması gerekiyor ? bir Sorgu Paneli olarak mı lazım yoksa direkt olarak veritabanı mı ? güncel mi lazım eski mi ? nereye ait data lazım (e.g. hastane, okul, kolluk kuvvetleri) ? "sizede kazandırabilriim" sözünden bir miktar anlaşılıyor. Eğer ilgilenir isen bana özel mesaj aracılığı ile telegram adresini ilet.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar