Yeni SpyBoxRat V2 (2020) (1 Viewer)

MuZo?

Devilz Co.
Credits
1,125
SpyBoxRat V2
Visual Basic .NET (Sunucu V4.8 ve istemci en az V4.5) ile yazılmış ve diğer farelerin sahip olmadığı nadir özelliklere sahip Uzaktan Erişim Aracı :) (klavye kilitleme veya dosyaların doğrudan Dosya Yöneticisinden şifrelenmesi gibi)
Baktım bazı arkadaşlar Bende priv rat var kimsede yok felan diyolar istedim hepsinden spyboxrat çıktı :) bunun asıl sahipleri B.H.R. ve priv felan değildir privdi ama yayınladılar kullanan arkadaşların da çoğu ismini bilmediği için öyle sanıyo olabilirler .
Restpect B.H.R - B.K.
SpyBoxRat V2

Ana Özellikler :
Dosya Yöneticisi: Dosyaları Sil, İndir, Başlat, Klasörler ve Diskler Üzerinden Git, Geri Dön, Dosyayı Kutusuna Taşı, Dosya Bilgileri (Dosya Boyutu, oluşturma zamanı, son yazma zamanı), Dosyayı FTP Sunucusuna Yükle
Şifreleme: Şifreleyebilir | dosya yöneticisindeki dosyaların şifresini özel anahtarla (AES, RC6, BlowFish, Salsa20, Cast6, TwoFish)
Tarayıcı: Parola Kurtarma, FTP Sunucusuna Parola Kurtarma, Discord Sunucusuna PW (WebHookBot aracılığıyla), Chromium tabanlı tarayıcıların Geçmişini Kurtarma
Görev Yöneticisi: Görevleri Sonlandırın, Yenileyin, Bilgi Alın, Tüm İşlemleri Sonlandırmayı Deneyin, İşlemi Askıya Alın ve İşlemi Devam Ettirin
Uzak Masaüstü Görüntüleyici (İSTEĞE BAĞLI): İkinci bağlantı noktasını iletmek istemiyorsanız,
Duvar kağıdını değiştir
TaskBar: Uygulamaları Gizle, Göster, Gizle, Uygulamaları Göster
Fare: Fare Düğmesini Değiştir, Sol Tıklamayı Kilitle, Sağ Tıklamayı Kilitle, Hareketleri Kilitle, Tümünü Kilitle, Tümünün Kilidini Aç
Klavye: Kilitle, Kilidi Aç
Ses: Sesi Kısma, Sesi Açma ve Sesi Kapatma
Bilgisayar Gücü: Oturumu Kapat, Yeniden Başlat, Kapat, Hazırda Beklet, Askıya Al
BSOD
DDOS: UDP
İŞLETİM SİSTEMİ BİLGİSİ: İşletim Sistemi Hakkında Değerli Bilgiler Alın
İstemci: Kapat, Kapat ve Sil
İstemci Boyutu: En az 15KB (eklediğiniz seçeneklere bağlı olarak) => şifrelenmesi ve bağlanması kolay
Oluşturucu: X86, X64 (Varsayılan AnyCPU'dur), Gizli Mod, Yayılma, Başlangıca Ekle
Şu anda DNS DESTEKLEMEZ
Masaüstü Simgelerini Göster ve Gizle
Başlangıç Simgelerini Göster ve Gizle
Spread Client
Başlangıca İstemci Ekle
Mavi Ekran (= Kırmızı Ekran, sadece mavi lol)
KIRMIZI VİRÜS: Klavyeyi Engelle, Fareyi Engelle, görev yöneticisini öldürmek için bir bekçi köpeği ekleyin ve tam bir kırmızı ekran penceresi ayarlayın, Kapatmak için Tüm İşlemleri Kapatmayı Deneyin, yeniden başlatmanız gerekir
Çatal Bomba
Süreç BİLGİSİ: Tanıtıcı, Dosya Yolu, Kimlik, Temel Adres, Öncelik, Tutamaç Penceresi, Pencere başlığı
Masaüstündeki Dosyaları Silme, Masaüstündeki Dosyaları Silme + Yeniden Başlatma
Otomatik Kurtarma Seçenekleri
Injection Exe (DOĞAL DEĞİL)
Otomatik Yürütme Dosyası Bellekte: Bir .NET EXE OLDUĞUNDAN EMİN OLUN, yerel değil
Monitör Dönüşü: 0, 90, 180, 270 derece
Boş Kutu | Çöp
Not : Bu tür Dosyaları Sanal Makinede Çalıştırmanızı Tavsiye ederim.
Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuya cevap vermeniz gerekmektedir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar