Duyuru Taş kağıt Makas Oyunu gelmiştir. (1 Viewer)

ACE Veen 

Cyxna ~ ACE
stad
Credits
4,930
Taş Kağıt Makas oyunu herkes bilir çocukluktan buyana herkes 1 defa olsun oynamıştır ! Bu oyunun Coin sistemiyle entegre halini imha forumlarına getirdik iyi oyunlar.

Her oyunda Maksimum 5000 Coin ortaya koyabilirsin ve Minimum 250 Coin.

Sen Oyunu oluşturduktan sonra bir üyenin oyununa cevap vermesini bekliceksin , oda seçimini yapacak bakalım kim kazanacak ?

Bu zar oyunun aksine tamamen sizin elinizde kazanmak yada kaybetmek yani seçimlerinizden siz sorumlusunuz , sistem değil ! random bir durum yok.

Oyun url: https://imhateam.org/forum/rps/

Üst menüde ise RockPaperScissor şeklinde kısa yol bulunur.

Örnek görsel:

Ekli dosyayı görüntüle 8080
4500 coin :D

İşin gücün kalkan şeylerle aq çok istiyosan taş kağıt makası parasına oyna ? istediğin gibi kullanabilirsin hayal gücüne kalmış olaya basit bakm

İşin gücün kalkan şeylerle aq çok istiyosan taş kağıt makası parasına oyna ? istediğin gibi kullanabilirsin hayal gücüne kalmış olaya basit bakma

İşin gücün kalkan şeylerle aq çok istiyosan taş kağıt makası parasına oyna ? istediğin gibi kullanabilirsin hayal gücüne kalmış olaya basit bakma

Buna bir şiirle karşılık vermek istiyorum müsadenizle🤣
Popo kaldıran kaldıraç
Ah illada illa
Ah benzemez kimse
ah yarası olana

Müsaadenizle* illa da* bu Türkçeyle utanmadan şiir yazıyorsun ama yine de yaşına göre performansın iyii aferin 👏
Yarası olan demiştim halbuki adres belirtmemiştım. 🤣 kelimelere takılıp kalmaktan okuduğunu anlamamakta ayrı bir durum olsa gerek,eh ne yapalım herkesı idare edıyoruz bunuda böyle edecez

inciR 

Enkaz altındayım canım belki başka baharlara...
girlsss
Credits
85,755
Yarası olan demiştim halbuki adres belirtmemiştım. 🤣 kelimelere takılıp kalmaktan okuduğunu anlamamakta ayrı bir durum olsa gerek,eh ne yapalım herkesı idare edıyoruz bunuda böyle edecez
Çok salaksın cemin sana yönelttiği soruyla geliyosun falan yaram olsaydı gocunurdum, yazdiklarimda da gocunduguma dair bir şey göremedim zekan düşük olduğundan bir bok anlamiyosun. Kocan da seni babanın evine bırakmakta haklı evlat olsan eldivenle sevilirsin senin gibi ucubeyi napsin adam. Eğer yazmaya devam edeceksen özele yaz burda asagilayamiyorum herkes görüp varsa eğer gururun incinir falan diye

Çok salaksın cemin sana yönelttiği soruyla geliyosun falan yaram olsaydı gocunurdum, yazdiklarimda da gocunduguma dair bir şey göremedim zekan düşük olduğundan bir bok anlamiyosun. Kocan da seni babanın evine bırakmakta haklı evlat olsan eldivenle sevilirsin senin gibi ucubeyi napsin adam. Eğer yazmaya devam edeceksen özele yaz burda asagilayamiyorum herkes görüp varsa eğer gururun incinir falan diye
Ay valla uğraşamayacağım yazdığının iki satırını okudum gereksiz şeylerı okuma zahmetıne girmem benim daha önemli işlerım var şuan proflarlayım sınav başlayacak. Hadi size iyi günler

ney yaram olsa gocunurdum mu tövbe estağfurullah

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar