Neler yeni

web site kurup içeriye google reklamı eklemek istiyorum (1 Viewer)

Credits
0
kendi web sitemi kurup google ads den reklam eklemek ve hit atarak para kazanmak istiyorum web site kurmam için ne yapmam lazım

Credits
50,160
Amacın website kurmak mı ? yoksa kurulu olan websiteye reklammı bağlamak ?
eğer amacın website kurmaksa domain ve hosting lazım.

Credits
39,242
emek vermeden yatırım yapmadan para kazanamazsınız ve dediğin sistemi oturtabilmen için üç dört sene uğraşman gerekebilir, sana ufak bir düşünce tavsiyesi vereyim aklına gelen fikri deki ben bu işi yapacağım bunu bir başkası düşünmedi'mi bu ilk benim aklımamı geliyor sonra deki bunu ben neden yapamayayım. Bunu nasıl yapacağını ne ihtiyacın olduğuna karar ver planlamalarını yap ve bu işe %99 batacak gözünde bak

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
137,381
emek vermeden yatırım yapmadan para kazanamazsınız ve dediğin sistemi oturtabilmen için üç dört sene uğraşman gerekebilir, sana ufak bir düşünce tavsiyesi vereyim aklına gelen fikri deki ben bu işi yapacağım bunu bir başkası düşünmedi'mi bu ilk benim aklımamı geliyor sonra deki bunu ben neden yapamayayım. Bunu nasıl yapacağını ne ihtiyacın olduğuna karar ver planlamalarını yap ve bu işe %99 batacak gözünde bak
hevesini alsın anlasın bence

Credits
0
knk ben hep deneme yanılma yöntemi ile ilerliyorum başıma bişey geliyo mesela başarısız oluyorum o zaman diyorum ki tamam bitti burda diyorum ve olduğu gibi bırakıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar