Help Yardım ettim, şikayet edildim. :D? (1 Viewer)

m4hmetpy

🇦🇱
uzmannnnn
Credits
156,717
merhaba imt, bir finansal şirketin sitesi hacklenmiş bunu gördüm admin panelden bypass denedim ve girdim ardından sitenin yöneticisini kendi numaramdan aradım ve durumu bildirdim
sitenizde böyle bir açık var bakın hatta şunu şunu yazarak girip deniyebilirsiniz diye gayet normal bir davranış değilmi :D?

bu amk cocugu da bana yok ben bu kodu yazarsam başka bir yetkiyi açarım falan sen bizi dolandırmaya çalışıyorsun diyip iki saat tehdit etti ben orospu cocugu sitende açık var insanlık edip sana söylüyoruz dedim
adam da evine mahkeme kağıdı gelince mahkemede görüşürüz dedi bu oç beni şikayet etse haklı olan benmiyim yoksa omu ?

drjacob

✪✪✪✪✪
majorrr
Credits
8,647
geçmiş olsun , haklı o sen girmişsin sisteme de ama şöyle yırtarsın ses kaydı alsaydın uyardığına dair

Clyrus 

618
onursal
Credits
27,430
merhaba imt, bir finansal şirketin sitesi hacklenmiş bunu gördüm admin panelden bypass denedim ve girdim ardından sitenin yöneticisini kendi numaramdan aradım ve durumu bildirdim
sitenizde böyle bir açık var bakın hatta şunu şunu yazarak girip deniyebilirsiniz diye gayet normal bir davranış değilmi :D?

bu amk cocugu da bana yok ben bu kodu yazarsam başka bir yetkiyi açarım falan sen bizi dolandırmaya çalışıyorsun diyip iki saat tehdit etti ben orospu cocugu sitende açık var insanlık edip sana söylüyoruz dedim
adam da evine mahkeme kağıdı gelince mahkemede görüşürüz dedi bu oç beni şikayet etse haklı olan benmiyim yoksa omu ?
Bir sikim olmaz

Arrive 

🎗️
yenixzzza
Credits
12,905
Bir sik olmaz kalkıp şikayet etme bile uğraşmaz, fakat böyle işlerde kendi numaranla yapma + olarak tr firmalara izinsiz sakın yapma. @asil_ruh un bug hunterlık hakkında bir kaç konu paylaşmıştı tr sitelerdende bahsetmişti diye hatırlıyorum. inceleyebilirsin.

asil_ruh 

8 yıllık sanal dünyayı bırakma zamanı gelmişti.
onursal
Credits
726
Ifadeye cagrilacaksin avukatsiz konusma. Nat IP oldugundan IP kanit elde edilemeyecek ama senin araman kayitlarda duruyor.
Ek olarak dava acicam diyenlerin %70i acmiyor ama dikkatli ol acilirsa ona gore davran avukatsiz ifade vermek orada barodan istersin ifadede avukatin gelince tartis sonra ifade ver

Credits
1,139
Daha önce bir psikloğun sitesine basmıştım. İletişim adresimi bıraktım dava edeceğini söyledi, bende eğer ki boydan fotoğrafını atarsa indexi kaldırırm dedim o da dalgasına vurdu saldı konuyu sonra :d keza arkadaşıma .org .com.tr li siteler verirdim bassın diye gider instada garip garip müzikler koyup kv yazıları ile karı kız görsün diye post atardı. Neyse bir gün bir site verdim smpt den 3k kişiye sizi hackledim diye mail attırmış sonra internet haberlerine çıkmış avel :D siberden çağırdılar çocuğu şuan akıbetini bilmiyorum piyasadan yok oldu :D yani işin özü şu medyatik bir olay filan yoksa dava v.s çıkmaz. Kaldı ki dandirik bir site için siber doğrudan uğraşmaz. Hiç dert etmene gerek yok kanka iyi akşamlar :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar