yaşadığım traji komedi durum (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

laryer 

Laryer
stad
Credits
384
bugun 140k tikli hesap düştü
o sırada bymartienle sohbet ediyorduk. Dediki kanka sal işte işin has adamlarına vereyım onlar ebedı ceker vs vs dedi

Ekli dosyayı görüntüle 6398

martıya dedımkı kanka facemı silme kalsın ona rağmen çeken kişi facemi siliyor acıklaması işte adamın sandım vs ULAN BI ADAMIN FACESİ ARRABİK TEYYARE OLURMU AMK bu kişiyide acıklıcam

sonra hesap ebedi çekildi dedi martı bana dedıkı kanka kurucu maıl gecsın arkadas isterse 15 gun ıcınde gecılıyormus , bende tamam kanka gecsın ama banada girişleri salsın dedim
bana pass attı pass yanlıs amk

Ekli dosyayı görüntüle 6399

dedimki saat 3.30 işe gidicem kanka gecede 2 de cıkıyorum bakamam mesajlarına
2.30 da eve bir geldim kanka hesap kurucu yemıs vsvs
tek sorum çeken kişi kim bu garantiyi veren kişi kim, satsam anlık 3 - 5k arası zaten alıcı oluyor hele 140k tikli direk alırlar

Ekli dosyayı görüntüle 6401

hesabı ceken kişi @naruto martı bana sağlam kişi dedi güvendım verdim
bunun artık telafisi olmaz konuya bakılıp 1 hafta ban gibi cezalar verilmez inşallah
madem cekemıyorsunuz niye cekerız diyonuz awk

@SpyDark
naruto martiene pass atmış martien kurucu düşmüş demiş o nasıl oluyor sen diyon pass yanlış

dostum üstteki nonun hesaba ait olup olmadığını anlayamazsın öyle adamın iletişim numarası farklıdır hesabındaki numara farklıdır. ikisi farklı şeyler o ss i geç.
kardesım bende hesaba girdim , hesaba giren ılk kısı benım adamın maıl adresi dahi işletmeydi hatta martıya dedım revertı assagıdada bırakabılırız yok dedı arkadasda method var o cekcek vs

laryer 

Laryer
stad
Credits
384
naruto martiene sormuş kurucu methodu uygulayayım mı diye martiende yok direk pass ver demiş benim bildiğim bu. zaten şuan hesap kilit sanırım. yardım al dan bak kullanıcı adı girip anlarsın.

laryer 

Laryer
stad
Credits
384
insta giriş panelinden username ve random pass gir oradan belli oluyor. hesap şuan kitli olması lazım ve kitliki görünüşe göre. (mobilden dene)

kurucu dustu dedıgı numara
Ekli dosyayı görüntüle 6403
adamın numa
bugun 140k tikli hesap düştü
o sırada bymartienle sohbet ediyorduk. Dediki kanka sal işte işin has adamlarına vereyım onlar ebedı ceker vs vs dedi

Ekli dosyayı görüntüle 6398

martıya dedımkı kanka facemı silme kalsın ona rağmen çeken kişi facemi siliyor acıklaması işte adamın sandım vs ULAN BI ADAMIN FACESİ ARRABİK TEYYARE OLURMU AMK bu kişiyide acıklıcam

sonra hesap ebedi çekildi dedi martı bana dedıkı kanka kurucu maıl gecsın arkadas isterse 15 gun ıcınde gecılıyormus , bende tamam kanka gecsın ama banada girişleri salsın dedim
bana pass attı pass yanlıs amk

Ekli dosyayı görüntüle 6399

dedimki saat 3.30 işe gidicem kanka gecede 2 de cıkıyorum bakamam mesajlarına
2.30 da eve bir geldim kanka hesap kurucu yemıs vsvs
tek sorum çeken kişi kim bu garantiyi veren kişi kim, satsam anlık 3 - 5k arası zaten alıcı oluyor hele 140k tikli direk alırlar

Ekli dosyayı görüntüle 6401

hesabı ceken kişi @naruto martı bana sağlam kişi dedi güvendım verdim
bunun artık telafisi olmaz konuya bakılıp 1 hafta ban gibi cezalar verilmez inşallah
madem cekemıyorsunuz niye cekerız diyonuz awk

@SpyDark
@SpyDark hesap bende çıkarsa ebedi ban ve yetkimialınmasıı kabul ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar