Duyuru YÖNETİM EKİBİ HK. (1 Viewer)

Revonzy yeni gelin gibi olmuş puauhauaha hayırlı olsun arkadaşlar bir yere gittiğim yok mk forumdayım hala sadece renk değiştirdim o kadar hala burdayım kehkeh:
Transfer olayının en büyük sebebi; birçoğunuz biliyorsunuzdur spy platformunda 6 yıllık bir yöneticilik yaptım bu da nerdeyse hayatımın 3 veya 4'de 1i falan oluyor. 2 sene siteyi kendi haline bıraktım tüm teröristler yönetime akbaba gibi dadanmış ve imt ile dostlukları kayırıryordu. Yumruğu ortaya koymanın zamanı çoktan gelmişti geçiyordu da.. Hatta imt'ye ilk geldiğim günden beridir net olarak değerli @SpyDark ile planımız benim oraya geçmemdi. Sağolsun hiçbir yardımını esirgemedi çoğu zaman abilik etmiştir bana. Unutmayın şahıslar geçici, kuruluşlar kalıcıdır. Bugün varız yarın yokuz ama kurum sonsuza dek sürecektir. Ondan dolayı ardınıza sağlam bir platform bırakın.
H.o kankim benim ban işinede bi el atarsın artık djdjjd

Proxima

fuck u
uzmannnnn
Credits
2,891
Anarchosa Spyhackerz'a transferi KAP (Kamu Aydınlatma Platformu) 'na bildirildikten sonra bir kaç değişiklik yapmaya karar verdik.
Bu değişikliklerin başında @Revonzy geliyor yapılan istişare sonucunda İmt için yaptiği bir çok fedakarlık göz önünde bulundurularak en tepeye yanı OWNER rütbesine terfi etmesine karar verdik. Kendisine ve İmt ailesine hayırlı olsun. Değerli kardeşim @Extacy (Anarchosa) İmt topraklarında her zaman aktif olacağından şüphem yok kendısıne yan forumda başarılar diliyorum. Diğer üyeler de sunu net görsünki imhatiminde verilen hiç bir emek boşa gitmez hak ettiğiniz yerde olursunuz ama bugun ama yarın ama bır ay sonra ama bir sene sonra.. Sabır ateşi söndürür demiri döver unutmayın.

Hayırlı olsun herkese özellikle @Revonzy sana..

bak hala laf diyor olum sen önce git çocuklarını büyüt foruma getir kayıt ettir şampanya falan artık seni aşar evli barklı adamsın hala aklın fikrin part party :D ispiklicem yenge hanıma boşıcak seni görcen dünyanın kaç bucak olduğunu :D

Private.

Falanlar ve Filanlar
kidemli152
Credits
1,403
Anarchosa Spyhackerz'a transferi KAP (Kamu Aydınlatma Platformu) 'na bildirildikten sonra bir kaç değişiklik yapmaya karar verdik.
Bu değişikliklerin başında @Revonzy geliyor yapılan istişare sonucunda İmt için yaptiği bir çok fedakarlık göz önünde bulundurularak en tepeye yanı OWNER rütbesine terfi etmesine karar verdik. Kendisine ve İmt ailesine hayırlı olsun. Değerli kardeşim @Extacy (Anarchosa) İmt topraklarında her zaman aktif olacağından şüphem yok kendısıne yan forumda başarılar diliyorum. Diğer üyeler de sunu net görsünki imhatiminde verilen hiç bir emek boşa gitmez hak ettiğiniz yerde olursunuz ama bugun ama yarın ama bır ay sonra ama bir sene sonra.. Sabır ateşi söndürür demiri döver unutmayın.
Sabır ateşi söndürür Demiri döver

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar